یکی از سیرک هایی که این روزها نامش بر سر زبان ها افتاده و در کنار سیرک آفتاب از بهترین سیرک های موجود در ایران محسوب می‌شود، سیرک راشن است. سیرک راشن که به سیرک ایران و روسیه نیز معروف است، در حال حاضر در محل ثابت فعلی خود یعنی در دل بوستان ولایت در محدوده‌ی بزرگراه نواب صفوی برگزار می‌شود.

هنرمندان سیرک بین المللی راشن که در سال های قبل با همکاری سیرک خلیل عقاب برنامه های مختلفی را در ایران برگزار می‌کردند، از کشورهای ایران، روسیه، ترکیه، یونان، ارمنستان، اکراین و بوسنی هستند که تجربه سیرک های اروپایی را با خود به ایران آورده اند و در فضایی شاد و متفاوت، نمایش های جذاب و متنوعی را اجرا می‌کنند.

سیرک راشن

نمایش های سیرک راشن در چادری با بیش از 1000 متر مربع وسعت که ظرفیت حدود 1300 نفر را دارد، در سانس هایی 2 ساعته برگزار می‌‎شود. این سیرک برخلاف سایر سیرک های ایران که بیشتر در روزهای پایانی هفته برنامه دارند، تقریبا در تمامی روزها در طول هفته، به اجرا می‌پردازد.

نمایش های سیرک راشن

نمایش های سیرک راشن دارای تنوع بسیاری است و از نمایش هایی مانند ژانگولر که در اکثر سیرک ها اجرا می‌شوند تا نمایش های متفاوت تری مانند برنامه‌ی لیزر شو در آن برگزار می‌شود.

از هیجان انگیز ترین نمایش هایی که توسط هنرمندان مختلف این سیرک اجرا می‌شود می‌توان به نمایش هایی مانند اجرا بر روی تشک پرش (ترامپولین)، پرش از ارتفاع 12 متری، نمایش اکروبات توسط لی لی پوت ها (هنرمندان کوتاه قامت)، اجرا های ویژه شعبده بازی مانند غیب شدن و ظاهر شدن در نقطه ای دیگر از چادر، رنجر مرگ، کره مرگ، تاب مرگ، اجرای اسپایدرمن، نمایش با آتش و اجرای کمدی و نمایش دلقک ها اشاره کرد.

سیرک راشن تهران

سیرک راشن نیز بعد از ممنوعیت استفاده از حیوانات در سیرک ها، در نمایش هایش از آن ها استفاده نمی‌کند و تنها یک سگ تربیت شده در یکی از اجراهای آن ها حضور دارد.

آدرس سیرک راشن

انتهای بزرگراه شهید نواب صفوی به جنوب، تقاطع بزرگراه تندگویان، بوستان ولایت.

ساعت کاری سیرک راشن

هر شب در دو سانس از ساعت 18:30 الی 20:30 و از ساعت 21 الی 23.

سیرک ایران و روسیه

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید